H55Z6000

May 6, 2020 6:32 pm Published by Leave your thoughts

OZON H55Z6000

Smart LED 4K Ultra HD

Përjetoni magjinë e plotë të rezolucionit 4K e cila do t'ju dërgojë në botën e detajeve të jashtëzakonshme, imazhit të mprehtë dhe përmbajtjes reale të TV. Saktësia e skajshme e ngjyrave të riprodhuara dhe këndet e shikimit prej 178 °, për shkak të të cilave cilësia nuk komprometohet edhe kur TV shikohet përpara, janë një garancion që përvoja juaj e shikimit nuk do të jetë sekondare. Sillni luksin minimalist në dhomën tuaj të jetesës.

  • 55" (140cm)
  • Smart TV
  • Ultra HD

Ekrani

Madhësia E Ekranit 55" (140cm)
Rezolucioni 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160)
Lloji I Ekranit LED
Lloji I Panelit IPS
Ndriçimi Mbrapa D-LED
Kontrasti 4.000:1
Rifreskim 60Hz
Ndriçimi 300cd/m2
Shpejtësia E Faqes 16:9
Këndet E Shikimit 178° horizontal, 178° vertical

Video

Sinjali Dixhital DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Video Sinjali H.264, H.265, MPEG2, PAL, SECAM
Formati AVI, BMP, FLV, GIF, JPEG, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPO, OGM, PNG, VOB, VRO,WebM, WEBP, WMW

Audio

Formati FLAC, MP2, MP3, MP4, WMA, WMV
Fuqia E Altoparlantit 2 x 8W
Teknologjia Dolby AC-3

Lidhjet / Vrimat

Antenë 2x RF tip
HDMI Hyrjet 3
Audio Dalje 3.5mm
USB 1x USB 2.0
Lidhjet Të Tjera CI x1, RJ-45 (Ethernet LAN)

Karakteristikat Shtesë

Rrjeti Wifi Wi-Fi Direct, Wi-Fi MiracastTM (cloning content from other smart devices)
Karakteristikat Shtesë LCN, Smart TV, Time shift
Mbështetja E Teknologjisë Digital Noise Reduction
Teletext Yes
Aplikacionet App. Store, Internet browser
Të Tjera hotelmod, Sleep timer

Karakteristikat Fizike

Montim Në Mur VESA 200mm x 200mm
Pesha 12.3kg (with stand)
Ngjyra Black
Dimenzionet 1242mm x 768mm x 235mm

Periudha E Reklamacionit

Periudha E Reklamacionit 36 months

Description

Përjetoni magjinë e plotë të rezolucionit 4K e cila do t’ju dërgojë në botën e detajeve të jashtëzakonshme, imazhit të mprehtë dhe përmbajtjes reale të TV. Saktësia e skajshme e ngjyrave të riprodhuara dhe këndet e shikimit prej 178 °, për shkak të të cilave cilësia nuk komprometohet edhe kur TV shikohet përpara, janë një garancion që përvoja juaj e shikimit nuk do të jetë sekondare. Sillni luksin minimalist në dhomën tuaj të jetesës.

Additional information

Rezolucija

Dijagonala

Tehnologije

, ,

Podnaslov

Aplikacije

, ,

Istaknuti atributi

, ,

Ju gjithashtu mund të pelqeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *