H50Z6000

May 6, 2020 6:30 pm Published by Leave your thoughts

OZON H50Z6000

Smart LED 4K Ultra HD

Mundësitë e këtij TV 50 ”shkojnë përtej rezolucionit te tij Ultra HD dhe aplikacioneve të disponueshme Netflix dhe Youtube. Reagim i shpejtë dhe kontrasti i lartë prej 4.000: 1, me një ritëm të rifreskimit prej 60Hz e bëjnë këtë TV të shkëlqyeshëm për lojëra, por edhe një zgjedhje të mrekullueshme për ndeshjet sportive plot detaje. Me tre porte HDMI dhe dy USB, ofron mundësinë e lidhjes me pajisje të ndryshme të tjera.

  • 50" (127cm)
  • Smart TV
  • Ultra HD

Ekrani

Madhësia E Ekranit 50" (127cm)
Rezolucioni 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160)
Lloji I Ekranit LED
Lloji I Panelit VA
Ndriçimi Mbrapa D-LED
Kontrasti 4.000:1
Rifreskim 60Hz
Ndriçimi 300cd/m2
Shpejtësia E Faqes 16:9
Këndet E Shikimit 178° horizontal, 178° vertical

Video

Sinjali Dixhital DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Video Sinjali H.264, H.265, MPEG2, PAL, SECAM
Formati AVI, BMP, FLV, GIF, JPEG, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPO, OGM, PNG, VOB, VRO,WebM, WEBP, WMW

Audio

Formati FLAC, MP2, MP3, MP4, WMA, WMV
Fuqia E Altoparlantit 2 x 8W
Teknologjia Dolby AC-3

Lidhjet / Vrimat

Antenë 2x RF tip
HDMI Hyrjet 3
Audio Dalje 3.5mm
USB 1x USB 2.0
Lidhjet Të Tjera CI x1, RJ-45 (Ethernet LAN)

Karakteristikat Shtesë

Rrjeti Wifi Wi-Fi Direct, Wi-Fi MiracastTM (cloning content from other smart devices)
Karakteristikat Shtesë EPG, LCN, Smart TV
Mbështetja E Teknologjisë Digital Noise Reduction
Teletext Yes
Aplikacionet App. Store, Internet browser
Të Tjera Hotel mod, Sleep timer

Karakteristikat Fizike

Montim Në Mur VESA 200mm x 200mm
Pesha 9.1kg (with stand)
Ngjyra Black
Dimenzionet 1127mm × 710mm × 210mm

Periudha E Reklamacionit

Periudha E Reklamacionit 36 months

Description

Mundësitë e këtij TV 50 ”shkojnë përtej rezolucionit te tij Ultra HD dhe aplikacioneve të disponueshme Netflix dhe Youtube. Reagim i shpejtë dhe kontrasti i lartë prej 4.000: 1, me një ritëm të rifreskimit prej 60Hz e bëjnë këtë TV të shkëlqyeshëm për lojëra, por edhe një zgjedhje të mrekullueshme për ndeshjet sportive plot detaje. Me tre porte HDMI dhe dy USB, ofron mundësinë e lidhjes me pajisje të ndryshme të tjera.

Additional information

Rezolucija

Dijagonala

Tehnologije

, ,

Podnaslov

Aplikacije

, ,

Istaknuti atributi

, ,

Ju gjithashtu mund të pelqeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *