H43Z5600

May 6, 2020 6:28 pm Published by Leave your thoughts

OZON H43Z5600

Smart LED

Edhe pse dhoma juaj e ndenjes nuk është aq e gjerë sa ju dëshironi të jetë, kjo nuk do të thotë që duhet të hiqni dorë nga të shijuarit e përmbajtjes televizive në një ekran me diagonale të madhe. Kjo është arsyeja pse ky 43 "TV është zgjedhja e duhur jo vetëm për dhomat e pritjes më të vogla, por edhe për dhomat e gjumit në të cilat një TV është e vetmja gjë që mungon. Opsionet e SMART dhe një platformë VIDAA mundësojnë rregullimin e lehtë të ikonave/shkurtesave në ekran, duke lehtësuar qasjen në kanalet e preferuara, aplikacionet dhe përmbajtjet dhe duke e bërë këtë TV të dashur dhe përdorur nga gjeneratat e reja dhe të vjetra.

  • 43" (109cm)
  • Full HD
  • Smart TV

Ekrani

Madhësia E Ekranit 43" (109cm)
Rezolucioni Full HD (1.920 x 1.080)
Lloji I Ekranit LED
Lloji I Panelit VA
Ndriçimi Mbrapa D-LED
Kontrasti 3.000:1
Rifreskim 60Hz
Ndriçimi 250cd/m2
Shpejtësia E Faqes 16:9
Këndet E Shikimit 178° horizontal, 178° vertical

Video

Sinjali Dixhital DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Video Sinjali H.264, H.265, MPEG2, PAL, SECAM
Formati AVI, BMP, FLV, GIF, JPEG, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPO, OGM, PNG, VOB, VRO,WebM, WEBP, WMW

Audio

Formati FLAC, MP2, MP3, MP4, WMA, WMV
Fuqia E Altoparlantit 2 x 7W
Teknologjia Dolby AC-3

Lidhjet / Vrimat

Antenë 1x RF tip
HDMI Hyrjet 2
Audio Dalje 3.5mm
USB 1x USB 2.0
Lidhjet Të Tjera CI x1, RJ-45 (Ethernet LAN)

Karakteristikat Shtesë

Rrjeti Wifi DLNA, integrated Wi-Fi, Wi-Fi 11 IEEE 802.11b/g/n 2.4G, Wi-Fi MiracastTM (cloning content from other smart devices)
Karakteristikat Shtesë EPG, LCN, Smart TV, Time shift
Mbështetja E Teknologjisë Digital Noise Reduction
Teletext Yes
Aplikacionet App. Store, Internet browser
Të Tjera Hotel mod, Sleep timer

Karakteristikat Fizike

Montim Në Mur VESA 200mm x 200mm
Pesha 7.1kg
Ngjyra Black
Dimenzionet 969mm x 615mm x 204mm (with stand)

Periudha E Reklamacionit

Periudha E Reklamacionit  36 months

Description

Edhe pse dhoma juaj e ndenjes nuk është aq e gjerë sa ju dëshironi të jetë, kjo nuk do të thotë që duhet të hiqni dorë nga të shijuarit e përmbajtjes televizive në një ekran me diagonale të madhe. Kjo është arsyeja pse ky 43 “TV është zgjedhja e duhur jo vetëm për dhomat e pritjes më të vogla, por edhe për dhomat e gjumit në të cilat një TV është e vetmja gjë që mungon. Opsionet e SMART dhe një platformë VIDAA mundësojnë rregullimin e lehtë të ikonave/shkurtesave në ekran, duke lehtësuar qasjen në kanalet e preferuara, aplikacionet dhe përmbajtjet dhe duke e bërë këtë TV të dashur dhe përdorur nga gjeneratat e reja dhe të vjetra.

Additional information

Rezolucija

Dijagonala

Tehnologije

, ,

Podnaslov

Aplikacije

, ,

Istaknuti atributi

, ,

Ju gjithashtu mund të pelqeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *