H32Z5600

May 3, 2020 6:35 pm Published by Leave your thoughts

OZON H32Z5600

Smart LED

Me natyrën kompakte dhe opsionet Smart, ky TV është një paisje ideale shtesë për çdo dhomë gjumi ose dhomë të fëmijëve. Me rezolucion HD, pamje këndore prej 178 ° dhe një reagim të shpejtë prej 8ms, garanton shikim të rehatshëm të TV, në pozicione të ndryshme trupore, imazh të hollësishëm dhe përdorim të thjeshtë. TV është i lidhur lehtësisht përmes dy porteve HDMI dhe dy USB dhe do të lehtësojë përdorimin e opsioneve Smart. Panelet kryesore do t'ju sjellin vite gëzimi gjatë shikimit të TV tuaj, duke luajtur video dhe duke shfletuar internetin.

  • 32" (80cm)
  • HD Ready
  • Smart TV

Ekrani

Madhësia E Ekranit 32" (80cm)
Rezolucioni HD Ready (1.366 x 768)
Lloji I Ekranit LED
Lloji I Panelit IPS
Ndriçimi Mbrapa D-LED
Kontrasti 1.200:1
Rifreskim 60Hz
Ndriçimi 200cd/m2
Shpejtësia E Faqes 16:9
Këndet E Shikimit 178° horizontal, 178° vertical

Video

Sinjali Dixhital DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Video Sinjali H.265, MPEG2, PAL, SECAM
Formati 3GP, AVI, BMP, FLV, GIF, H.264, H.265, JPEG, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPO, OGM,PNG, VOB, VRO, WebM, WEBP, WMV

Audio

Formati FLAC, MP2, MP3, MP4, WMA, WMV
Fuqia E Altoparlantit 2 x 6W
Teknologjia Dolby AC-3

Lidhjet / Vrimat

Antenë 1x RF tip
HDMI Hyrjet 2
Audio Dalje 3.5mm
USB 2x USB 2.0
Lidhjet Të Tjera RJ-45 (Ethernet LAN)

Karakteristikat Shtesë

Bežična mreža Integrated Wi-Fi, Wi-Fi MiracastTM (cloning content from other devices)
Karakteristikat Shtesë EPG, Operating system Vidaa U2.5, Smart TV
RRrjeti Wifi Digital Noise Reduction, DLNA
Teletext Yes
Të Tjera Hotel mode, Sleep timer

Karakteristikat Fizike

Montim Në Mur VESA 100mm x 100mm
Pesha 4kg (with stand)
Ngjyra black
Dimenzionet 730mm x 432mm x 72.8mm

Periudha E Reklamacionit

Periudha E Reklamacionit 36 months

Description

Me natyrën kompakte dhe opsionet Smart, ky TV është një paisje ideale shtesë për çdo dhomë gjumi ose dhomë të fëmijëve. Me rezolucion HD, pamje këndore prej 178 ° dhe një reagim të shpejtë prej 8ms, garanton shikim të rehatshëm të TV, në pozicione të ndryshme trupore, imazh të hollësishëm dhe përdorim të thjeshtë. TV është i lidhur lehtësisht përmes dy porteve HDMI dhe dy USB dhe do të lehtësojë përdorimin e opsioneve Smart. Panelet kryesore do t’ju sjellin vite gëzimi gjatë shikimit të TV tuaj, duke luajtur video dhe duke shfletuar internetin.

Additional information

Rezolucija

Dijagonala

Podnaslov

Istaknuti atributi

, ,

Aplikacije

, ,

Ju gjithashtu mund të pelqeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *